Držíme neporazitelnost i po ostravském kole!

16.11.2022

Jsme stále 100%. V Ostravě pokračoval ligový ročník dalším kolem, které přineslo spoustu zajímavých duelů a pro nás plný počet bodů na kontě.

V hale na Krásném Poli nás hned v úvodu čekalo pražské derby s SKV Praha ComAp Team. Jako vždy velmi vyrovnaný duel ještě ztížil inkasovaný gól v 8. minutě zápasu. SKV přijel v plném počtu, kdežto my se museli rvát oslabeni o zraněného Zdeňka Krupičku a tou dobou v Egyptě dovolenkujícího Michala Vápenku. Nebránilo nám to v týmovém pojetí a soustavným tlakem na soupeře se nám podařilo duel otočit. Podobný průběh měl poslední nedělní duel s PARAFLORBAL Ostravou, kde se potvrdilo, že prohrávat pro nás neznamená prohrát. Dostat nás na lopatky není vůbec jednoduché.

Jako nejméně povedený duel jsme si vyhodnotili zápas s SKH METEOR Plzeň, kde jsme sice výhrou potvrdili roli favorita, ale pouze hubeným vítězstvím 1:0. Nutno podotknout, že Meteor odehrál výborný zápas a dobrou obranou a díky výbornému brankáři se držel na dostřel až do konce zápasu.

Co se naopak povedlo, to byl zápas s Vikings Most. Trpělivý výkon, kontrola hry po úvodním tlaku dobře fyzicky připravených Vikingů a 2 góly ve třetí třetině. To nám dovolilo s přehledem dohrát zápas s míčkem na našich florbalových holích a připsat si další cennou výhru.

Další ligové kolo nás čeká v Českých Budějovicích o víkendu 26. a 27. 11. 2022. Držte nám palce a neváhejte se přijet podívat na nejlepší vozíčkářský florbal ve ČR!