Žijte s námi Tatran!

Novinky

 

Ligové kolo pořádané pražským Tatranem se tentokrát odehrálo v hale na Ruzyni, kde obvykle pořádá své ligové turnaje konkurenční SKV Comap tým. Je čím dal těžší sehnat spolehlivého partnera, halu s parketami, která by nám v dostatečném předstihu rezervovala víkend na naše zápasy. Dost ale organizace, pojďme k zápasům.

Do Českých Budějovic jsme přijeli v plné sestavě kromě Michala Vápenky, který si musel plnit své reprezentační povinnosti v parahokeji. I tak se nám herně dařilo, i přes jednu prohru převládá spokojenost.

Jako již tradičně se náš tým přes léto neflákal. Dovolená proběhla u všech, ale kdo byl doma, chodil na tréninky a to i v nelidských teplotách přesahující 35° C. Výsledkem však je pro nás parádní vstup do sezóny, ve kterém se nám podařilo být ve sbírání bodů 100%.

Po nekonečné době v karanténě, lockdownu a pandemických problému se znovu rozjela Paraflorbalová liga. Jak si zatím vedeme?

Měli jsme tu čest představit širší veřejnosti paraflorbal při jedné z největších akcí světové florbalové scény, které se v roce 2020 pořádají.

Dobrý den, sportu zdar a florbalu zvláště. Liga je liga kura! Jak zpívá Jaromír Nohavica ve svých textech, Ostrava je prostě svá. Texty písní člověk bere s nadsázkou a realita, kterou člověk v Ostravě na vlastní kůži prožívá v rámci paraflorbalové ligy, ta je někde jinde. Skvěle zorganizované ligové kolo s přátelskou atmosférou, doplněné o...

Stříbrná kletba povolila! Reprezentace i s tatranskými hráči v sestavě přivezla zlato z 1. French Open v Bourges. Hráči Zdeněk Krupička, Jiří Cibelius a Zuzana Přibilová se svých úkolů zhostili na výbornou. Na vše dohlížel trenér Tatranu Tomáš Pek, který u reprezentace standardně plní roli asistenta, ale tentokrát zaskakoval v roli hlavního kouče...