Žijte s námi Tatran!

Novinky

 

V domácím ligovém kole v Praze Ruzyni jsme ukázali dvě tváře. První byla dopolední, kdy nám nepřálo střelecké štěstí, i když samotná hra snesla parametry. Ta druhá byla odpolední, herně neméně kvalitní, ale potvrzena góly a efektivitou.

Ligové kolo v Mostě pro nás znamenalo absolvovat 3 složité zápasy. Jak moc složité a jak jsme je zvládli, to vám řekneme právě teď.

Ligové kolo pořádané pražským Tatranem se tentokrát odehrálo v hale na Ruzyni, kde obvykle pořádá své ligové turnaje konkurenční SKV Comap tým. Je čím dal těžší sehnat spolehlivého partnera, halu s parketami, která by nám v dostatečném předstihu rezervovala víkend na naše zápasy. Dost ale organizace, pojďme k zápasům.

Do Českých Budějovic jsme přijeli v plné sestavě kromě Michala Vápenky, který si musel plnit své reprezentační povinnosti v parahokeji. I tak se nám herně dařilo, i přes jednu prohru převládá spokojenost.

Jako již tradičně se náš tým přes léto neflákal. Dovolená proběhla u všech, ale kdo byl doma, chodil na tréninky a to i v nelidských teplotách přesahující 35° C. Výsledkem však je pro nás parádní vstup do sezóny, ve kterém se nám podařilo být ve sbírání bodů 100%.

Po nekonečné době v karanténě, lockdownu a pandemických problému se znovu rozjela Paraflorbalová liga. Jak si zatím vedeme?

Měli jsme tu čest představit širší veřejnosti paraflorbal při jedné z největších akcí světové florbalové scény, které se v roce 2020 pořádají.

Dobrý den, sportu zdar a florbalu zvláště. Liga je liga kura! Jak zpívá Jaromír Nohavica ve svých textech, Ostrava je prostě svá. Texty písní člověk bere s nadsázkou a realita, kterou člověk v Ostravě na vlastní kůži prožívá v rámci paraflorbalové ligy, ta je někde jinde. Skvěle zorganizované ligové kolo s přátelskou atmosférou, doplněné o...