Žijte s námi Tatran!

Novinky

 

Stříbrná kletba povolila! Reprezentace i s tatranskými hráči v sestavě přivezla zlato z 1. French Open v Bourges. Hráči Zdeněk Krupička, Jiří Cibelius a Zuzana Přibilová se svých úkolů zhostili na výbornou. Na vše dohlížel trenér Tatranu Tomáš Pek, který u reprezentace standardně plní roli asistenta, ale tentokrát zaskakoval v roli hlavního kouče...

Na Prague Wheel Open jel Tatran potvrdit pozici druhého nejlepšího českého týmu uplynulé ligové sezóny a není to tak dávno, kdy naše reprezentace obhájila druhé místo na největším mezinárodním turnaji Paragames Breda. V sestavě reprezentace se na úspěchu nemalou měrou podíleli i naši hráči Jaroslav Novotný, Jan Hamák a Jiří Cibelius. Pohled...

O radost ze skvělého stříbrného místa v lize se Tatranští vozmeni podělili s dětmi v MŠ Terronská, Praha 6.

Základní část florbalové extraligy vozíčkářů je u konce. Tatran se v konečném zúčtování dostal na třetí příčku tabulky a už je jasné, že čtvrtfinálové bitvy odehraje s Bulldogs Brno. O uplynulé sezóně a blížícím se play-off jsme hovořili se Standou Cimpou.

Víkendové ligové kolo začalo překvapivě. Po samostatných nájezdech se nám podařilo vyhrát zápas se Štíry z Českých Budějovic. Výhra je to opravdu cenná, protože poslední prohra Štírů v České florbalové extralize se datuje k 27. 11. 2016, kdy je dokázal udolat ostravský ABAK.

Na domácím ligovém kole v pražském Radotíně se nám dvakrát nedařilo. Prohrané derby a neproměněné šance proti Ostravskému ABAKu nás stáli 5 bodů. I přes to jsme si udrželi šance na dobré umístění pro vyřazovací část.

V okleštěné sestavě bez dosavadního nejlepšího střelce probíhajícího ligového ročníku Zdeněk Krupička jsme v Ostravě vyrubali cenných 9 bodů za 3 vítězství.