Už zase hrajeme!

03.12.2021

Po nekonečné době v karanténě, lockdownu a pandemických problému se znovu rozjela Paraflorbalová liga. Jak si zatím vedeme?

První ligové kolo se odehrálo jako již tradičně v pražské hale na Ruzyni. Víkend to byl pro všechny opojný, ani ne tak z pohledu výsledků, ale díky tomu, že se opět všichni sešli a skoro celá paraflorbalová parta mohla být pospolu. 

Vyhrané derby s SKV byl parádním startem do nové sezóny a to i s jednou zásadní premiérou v bráně, ve které se poprvé v lize objevil Petr Šedivý. Zvládl to obstojně. Kaňkou na dobrém začátku byla prohra v druhém sobotním zápase s Vikings Most.

Druhý den se po dlouhé době přišel ukázat Honza Natov a hned vystřelil parádní výhru nad Štíry z Budějovic. Tento výborný výkon jsme v neděli dokázali potvrdit výhrou proti Ostravě, pohodlným výsledkem 5:0.

Druhé ligové kolo se odehrálo v nové ostravské hale v obci Krásná pole. Výhra nad Plzní, to byl znovu dobrý začátek hned v sobotu. Ve druhém zápase, který byl vendetou Štírů za Ruzyňi, jsme bohužel neuspěli a prohráli 1:2. Nedělní den byl o kus veselejší a přinesl dvě výhry nad nepříjemnými soupeři z Mostu a domácí Ostravy.

V tabulce jsme si tak pojistili druhou pozici s ztrátou pouhých tří bodů na vedoucí Štíry. Za námi se nacházejí Vikingové z Mostu, ale mají již šestibodovou ztrátu.